Blitz

 Breaking News

Justin Bieber na surprizoi, bën tatuazhin e parë në fytyrë dhe ia kushton partneres së tij

Justin Bieber na surprizoi, bën tatuazhin e parë në fytyrë dhe ia kushton partneres së tij
November 03
19:16 2018

Gjendja e Justin Bieber ka qenë e rënduar psikologjiksht kohët e fundit dhe ajo që ka qenë pranë tij është partnerja Haileë Baldëen. Duket se ata janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin dhe këtë e provon edhe tatuazhi që ata kanë vendosur të bëjnë .

Siç  e dime tashmë këngëtari është mjaft i apasionuar pas tyre sepse i gjithë trupi i tij mbulohet nga tatuazhe të ndryshme, por kësaj here edhe partnerja e tij ka vendosur ta bëjë një të tillë.

Për Justin është i pari në fytyrë dhe i dedikohet pikërisht Haileyt. Ai dallohet në vetullën e djathtë por nuk duket se për çfarë shkronjash bëhet fjalë. TMZ shkruan se edhe Baldwin e ka një të tillë por nuk dihet në cilën pjesë të trupit. Është dashur një fotografi e shkrepur nga afër që të dallohet tatuazhi i këngëtarit.

 

 

 

Share