Blitz

 Breaking News

Julian Deda ka marrë një vendim të rëndësishëm për shëndetin e tij: “Vendosa t’i bëj një nder trupit tim”

Julian Deda ka marrë një vendim të rëndësishëm për shëndetin e tij: “Vendosa t’i bëj një nder trupit tim”
October 20
18:55 2018

Aktori i njohur i humorit Julian Deda njihet për natyrën e tij pa komplekse edhe për shkak të figurës që ka krijuar tashmë tek publiku. Ai sot në  “Instagramin e tij n aka treguar se ka marrë një vendim mjaft të rëndësishëm në lidhje me shëndetin e tij. Ai shprehet se ka vendosur të dobësohet njëherë e mirë dhe të vebdosë ballonin gastrik.

“Sot vendosa t’i bëj një nder të madh trupit tim, vendosa të dobësohem një herë e mirë. Sot  vendosa në stomak e balonin gastrik”.- përfundoi aktori.

Balloni gastrik ka të bëjë me një procedur që aplikohet për dobësimin, dhe zgjatë më shumë se 15-20 minuta. Balloni vendoset dhe mbahet për një periudhë kohe prej 1 viti dhe bën që pacienti të reduktojë ushqimin e si pasojë të bie në peshë. Duket se tashmë do pas disa kohësh do të shohjim një Juli të ri.

Share