Blitz

 Breaking News

Julian Deda e pranon: Ky program humori është njollë e errët në karrierën time

Julian Deda e pranon: Ky program humori është njollë e errët në karrierën time
December 01
17:38 2018

Julian Deda këtë të shtunë ka qenë i ftuari i Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në emisionin “Thumb” që trasmetohet në Abc News.

Aktori i njohur ka folur për periudhën më të suksesshme të karrierës së tij por edhe atë më të errëtën, kohët kur u zhvendosën nga Top Channel drejt Vizion Plusit e tashmë me Duplex-in në Tv Klan.

Ka qenë pikërisht njëri nga programet e humorit në të cilin ai ka qenë protagonist, që e kosnideron një njollë në karrierën e tij. Për disa sezone “Apartamenti 2xl” u kthye në “Grand Hotel” një produksion që nuk rezultoi i suksesshëm por përkundrazi, një dështim.

” Çdo projekt ka ditët e errëta. Të Apartamentit 2xl asnjë ditë e errët por të “Grand Hotelit” po. Kur bëmë një format tjetër. Ishte një njollë e erret në karrierë, në grafik. Për fat të mirë e kuptuam dhe e mbyllëm shumë shpejt.”,- është shprehur Juli./Blitz.al/

 

Share