Blitz

 Breaking News

Julian Deda: Arsyeja pse nuk do të “gjuaja” kurrë një femër nga showbiz-i shqiptar…

Julian Deda: Arsyeja pse nuk do të “gjuaja” kurrë një femër nga showbiz-i shqiptar…
October 01
21:14 2016

Aktori Julian Deda ka qenë një ndër personazhet e ftuar në festën e 25-vjetorit të lindjes së këngëtares Greta Koçi.

I intervistuar nga mikrofoni i emisionit “Thumb” të gazetareve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu pikërisht në “party”-n e Gretës, Juli ka rrëfyer detaje të ndryshme nga ndodhitë nëpër festa të ngjashme.

Pyetjes nëse i përdor raste të tilla për të “gjuajtur”, Juli iu përgjigj me një batutë:

“Ne nuk vijmë për të gjuajtur, sepse ne i njohim këto femra që kur nuk ishin seksi. Kështu që nuk na bën përshtypje”, – tha aktori.

Fjalë këto të thëna me humor, por që me shumë mundësi nuk do t’u pëlqejnë shumë kolegeve të tij të showbiz-it. /Blitz.al/

Share