Blitz

 Breaking News

Jul Deda kërkon ndihmë : “Ka 20 vjet që më mban dorën kështu”

Jul Deda kërkon ndihmë : “Ka 20 vjet që më mban dorën kështu”
November 12
17:22 2018

Kur bëhet fjalë për njerëzit e dashur, Jul Deda ka gjithmonë mënyrën e tij të veçantë dhe origjinalë për të treguar detaje interesante apo për të shprehur dashurinë.

Këtë herë aktori i humorit ka postuar një foto me bashkëshorten e tij e cila sikurse duket edhe nga fotoja i ka shtrënguar dorën.

“Ndihmë. Ka 20 vjet që ma mban dorën kështu e nuk e lëshon. Ndihmë!”- shkruan Juli me shaka në mbishkrimin që shoqëron foton e postuar në profilin e tij në Instagram.

Komentuesit nuk kanë hezituar ta komplimentojnë çiftin për marrëdhënien e bukur që ata kanë ruajtur me njeri-tjetrin pavarsisht se kanë kaluar gjithë ato vite.

Juli dhe bashkëshortja e tij, Armanda, kanë dhe dy fëmijë sëbashku,  Reinën dhe Mateon.

/blitz.al/

Share