Blitz

 Breaking News

Jonida Shehu prezanton për herë të parë “diellin” e saj

Jonida Shehu prezanton për herë të parë “diellin” e saj
September 09
16:32 2016

Jonida Shehu para pak ditësh është bërë nënë e një vogëlusheje.

Moderatorja e “Pasdite në Top Channel” ka shpërndarë në Instagram-in e saj foton e parë të vajzës, Kristal. Si një nënë e re, kjo është një nga eksperiencat më të veçanta dhe emocionuese për të dhe Jonida ka zgjedhur që nëpërmjet kësaj fotoje të na prezantojë të gjithëve me “diellin” e saj.

“Vetëm ajo e bën diell”- shkruan Jonida në Instagram./Blitz.al/

Vetem ajo e ben diell ?????????

A photo posted by Jonida (@jonida.shehu) on

Share