Blitz

 Breaking News

Jonida Maliqi dhe Ledion Liço mendojnë njësoj

Jonida Maliqi dhe Ledion Liço mendojnë njësoj
September 16
18:37 2016

Në profilin e moderatorit të njohur, Ledion Liço, nuk gjen vetëm foto apo video nga aktivitetet e tij të shumta, por mund të gjesh edhe postime të shprehjeve të ndryshme e domethënëse.

Para pak minutash ai ka postuar një foto në të cilën shkruhet: “Unë ulem dhe vështroj çdo person në jetën time, pavarësisht nëse flasim apo jo. E di çfarë më motivon dhe më mban në humor. Gjithashtu, e di kush flet për mua dhe më qesh në fytyrë. E di kujt t’i besoj dhe me kë të mbaj distancë. Edhe kur nuk them asgjë ose të lejoj të tallesh, unë e di”.

Të njëjtën gjë mendon edhe Jonida Maliqi, e cila nuk ka ngurruar të komentojë në postimin e Ledionit.

“E di! Heshtja vlen ndonjëherë më shumë se fjala”, – shkruan Maliqi në postimin e moderatorit. /Blitz.al/

 

A photo posted by Ledion Lico (@ledionl) on

Share