Blitz

 Breaking News

Jona e BB bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë vajza me emrin më të veçantë

Jona e BB bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë vajza me emrin më të veçantë
December 21
10:12 2017

Jona Kalemaj ka ndarë me publikun pak më parë një lajm shumë të gëzueshëm në Instagramin e saj. Ish-banorja e Big Brother është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë dhe i ka vendosur një emër shumë të veçantë, SANTA. Jona ka postuar një foto të sajën bashkë me vajzën e vogël dhe i ka bashkangjitur një poezi të krijuar nga vetë ajo, duke i uruar mirëseardhjen vogëlushes së saj në këtë mënyrë. Të dyja duken në gjëndje të mirë shëndetësore dhe ne i urojmë jetë të gjatë vogëlushes Santa.

“Mirmengjes e bukur bote
Mirmengjes i ftohti muaj
Ja ku erdha un plot lote
Ja ku jam dhe un mes tuaj

Botes sot ju shtova une
Kaq e vockel sa nje dor
Kam dhe emer, sot ma vune
Eshte i shenjt si ky dhjetor

Quhem SANTA, emri im
Qofsha keshtu vertet ne jet
Do e bej un te parin urim
“Mire se ju gjeta me shendet”

Share