Blitz

 Breaking News

Jo vetëm nënat dinë t’i mbrojnë fëmijët! Vogëlushja e Enedës sapo na tregoi të kundërtën

Jo vetëm nënat dinë t’i mbrojnë fëmijët! Vogëlushja e Enedës sapo na tregoi të kundërtën
August 27
11:51 2017

Ajo është një ndër zërat më të pëlqyer të skenës shqiptare. Ka ditur gjithmonë të mbajë publikun pas vetes si këngëtare, por edhe si moderatore në programin e humorit “Portokalli” dikur.

Për Enedën si këngëtare mund të flasim shumë, por për rolin e saj si nënë e një vogëlusheje shumë pak, pasi ajo gjithnjë është përpjekur që familjen ta mbajë larg medias. Aria është vogëlushja e saj që ia ka zbukuruar jetën akoma edhe më shumë. Aktualisht Eneda është duke shijuar disa ditë pushimi në bregdet dhe një moment shumë të këndshëm e ka treguar edhe për ndjekësit e saj në Instagram. Aria ka një këshillë shumë të vyer për mamin e saj që të mos digjet nga diellit. Kush ka thënë që vetëm nënat dinë t’i mbrojnë fëmijët, vogëlushja e Enedës sapo na tregoi të kundërtën.

“Mami, të mbroj unë ty nga dielli se të rrudhen sytë në foto.
Dhe ja rezultati…”,- shkruan këngëtarja në një foto ku shfaqet bashkë me të bijën, e cila është duke ia mbuluar fytyrën me duar.

Ndonjëherë fëmijët thonë dhe gjëra që na çudisin apo na habisin, megjithatë sinqeriteti i tyre dhe pastërtia me të cilën shprehen të dhurojnë vetëm dashuri./Blitz.al/

Share