Blitz

 Breaking News

Jessica Biel bëri një shaka “të pisët” në instagramin e Justin Timberlake, dhe ne jemi të bindur që janë një çift i paparë

Jessica Biel bëri një shaka “të pisët” në instagramin e Justin Timberlake, dhe ne jemi të bindur që janë një çift i paparë
October 03
19:12 2018

Ata janë një çift perfekt dhe për këtë nuk kemi dyshime. Bëhet fjalë për Justin Timberlake dhe Jessica Biel. Së fundmi ai ka ndarë një foto në Instagramin e tij ku shfaqet duke punuar dhe vetë ai ka shkruar:

“Duke punuar…për librin tim.”

Por deri këtu është një postim normal. Derisa Jessica i bëri komentin më interesant.

“Wordsmith”(I mirë me fjalët) im në punë. Gjithnjë admiruese e …. trurit tënd… të madh”- ka shkruar ajo.

E sigurt që nuk ka dashur të thotë truri, apo s’mendoni dhe ju kështu? Për pak ai do të ishte një koment seksual, por ajo zgjodhi ta thonte në mënyrë më të zgjuar.

Gjithsesi, kjo mbeti pa një përgjigje nga ana e Justin. Të paktën, jo në Instagram. /Blitz.al/

 

Share