Blitz

 Breaking News

Jennifer Aniston i përgjigjet ndarjes së Jolie-Pitt me këtë veprim…

Jennifer Aniston i  përgjigjet ndarjes së Jolie-Pitt me këtë veprim…
September 25
09:42 2016

Atëherë kur të gjithë mendonin se ndarje e Jolie dhe Pitt do të sillte një mundësi të mirë për Jennifer Aniston për t’u bashkuar me dashurinë e saj të kaluar, kjo e fundit ka shuar të gjithë zërat duke u shfaqur mjaft e lumtur dhe e dashuruar me partnerin e saj aktual, Justin Theroux.

Ata të dy kanë dalë për të ngrënë një darkë romantike në New York mbrëmjen e djeshme. Çifti është shfaqur mjaft i qetë dhe kanë qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit përgjatë gjithë kohës. Theroux ka fluturuar nga Australia, ku po zhvillon xhirimet e sezonit të ri të “Leftovers”, vetëm për të qenë pranë Jennifer Aniston për disa ditë.

Mesa duket, të gjithë ata që po shpresojnë në rikthimin e Aniston dhe Pitt duhet ta rimendojnë këtë alternativë pasi aktorja është mjaft e vendosur për të shijuar të tashmen, duke mos i kthyer më sytë nga e kaluara. /Blitz.al/

Share