Blitz

 Breaking News

“I Got You” i sjell Bebe Rexhës suksesin e shumëpritur

“I Got You” i sjell Bebe Rexhës suksesin e shumëpritur
January 11
16:54 2017

Pas sukseseve me bashkëpunimet “Hey Mama”, “No Broken Hearts” dhe “In The Name of Love”, Bebe Rexha ka arritur për herë të parë një sukses vetëm në klasifikimet ndërkombëtaret me këngën “I Got You”.

“I Got You” është pozicionuar në vendin e 94-t në Billboard 100, ku renditen 100 këngët më të shitura dhe më të luajtura në radio gjatë një jave ose edhe më shumë. Kjo është hera e parë që Bebe arrin të hyjë në këtë klasifikim të tillë pa një bashkëpunëtor si Minaj, Guetta apo Garrix.

Gëzimin për këtë lajm e ka shprehur edhe në llogarinë e saj në SnapChat, ku ka falënderuar të gjithë fansat e saj për mbështetjen.

Bravo Bebe! /Blitz.al/

wsss

c10u8ksvqaabyat-1

Share