Blitz

 Breaking News

I biri pëson dëmtim gjatë lojës, Ermal Fejzullahu i jep mbështetje në mënyrë sportive

I biri pëson dëmtim gjatë lojës, Ermal Fejzullahu i jep mbështetje në mënyrë sportive
September 17
10:39 2016

Këngëtari Ermal Fejzuallhu, përpos karrierës së tij, i kushton mjaft rëndësi edhe përkushtimit ndaj familjes dhe disa nga këto çaste ai i ndan me ndjekësit në Instagram. Por ndryshe nga herët e tjera, kur fotot kanë qenë të gëzueshme, përpara disa orësh, Ermali ka postuar një fotografi ku shihet se djali i tij, Arti, ka pësuar një incident gjatë lojës së futbollit.

Arti i vogël ka thyer krahun, ndërkohë që babi Ermali i ka shkruar: “Futbolli kështu e ka Arti…”. Ndjekësit i kanë uruar shërim të shpejtë vogëlushit dhe kanë komplimentuar Ermalin që është një baba sportiv dhe i jep mbështetje të birit në këtë mënyrë. /Blitz.al/

Ermal Fejzullahu - Instagram

Picture 1 of 1

Share