Blitz

 Breaking News

Harrojeni dietën këtë muaj! Edhe VIP-at nuk i thonë kurrë jo pizza-s!

Harrojeni dietën këtë muaj! Edhe VIP-at nuk i thonë kurrë jo pizza-s!
October 26
15:40 2018

 

Kush është gati për një festë me pizza? Për ju që ende nuk e dini muaji tetor është muaji i pizza-ve që nënkupton se të paktën për një muaj në vit nuk duhet t’i thonë kurrsesi jo vakteve  në shoqërinë e një dashurie me djath dhe proshutë.

Ja ku po ua themi se këtë muaj e festojnë edhe figurat më të rëndësishme botërore si Donald Trump, Tina Fey, Meryl Streep, Julia Roberts, Jennifer Lawrence, Jimmy Kimmel , John Legend apo dhe familja Kardashian-Jenner.

Donald Trump

Tina Fey

Meryl Streep dhe Julia Roberts

Kylie dhe Kendall Jenner

Jimmy Kimmel

John Legend dhe Chrissy Teigen 

Por si gjithmonë le të ndalemi pak tek personazhet shqiptarë të cilat e kanë deklaruar hapur dashurinë e tyre për pizza-t jo vetëm gjatë këtij muaji por gjatë gjithë vitit.

“Proper Pizza” është e preferuara e tyre dhe këtë nuk ngurrojnë ta tregojnë as në rrjetet e tyre sociale. Plot 21 shije të ndryshme duke ju përshtatur 100 % dëshirave të klientit, e preferuara jo vetëm  e personazheve të njohur por një dashuri me shijim të parë për këdo që e provon.

Këto figura publike na tregojnë se ka gjithmonë momente në të cilat dietave u thuhet “stop” sepse nuk mund t’i rezistosh kurrsesi kënaqësisë që të jep konsumi i pizza-s së duhur!

Kristina Bakiu

Zaimina Vasjari

Fatma Haxhialiu 

Fifi

Stresi

Erion Veliaj

Kledi Bahiti dhe Klajdi Haruni 

Eva Murati 

Eni Koçi

Visjan Ukcenaj

Mateus Frroku 

Albana Osmani 

Iva Tiço

Tan Brama dhe Besmir Sula

Share