Blitz

 Breaking News

Halle Berry shfaqet në super formë në rrjetet sociale

August 31
17:27 2016

...

Picture 1 of 4

Halle Berry është 50 vjeçe, por duke parë trupin e saj seksi nuk tregon më shumë se 25. Aktorja ka postuar në Instagram disa foto me rroba banje, ku duket në super formë.

Berry shfaqet me rroba banje dhe luan me flokët e saj duke pozuar në një mënyrë shumë joshëse.

Kjo nuk është hera e parë që aktorja poston foto me rroba banje. Edhe në korrik ajo postoi në rrjetet sociale foto ku tregon trupin, të cilat bënë shumë bujë./Blitz.al/

 

Share