Blitz

 Breaking News

Grabitja e Kim Kardashian. Zbulohen pamjet e të dyshuarve

January 10
09:31 2017

Ditën e djeshme, policia franceze bëri të ditur se rreth 16 persona  janë aktualisht të dyshuar si autorë të rrëmbimit dhe grabitjes së yllit të Kardashianëve, Kim.

3 prej tyre janë femra, ndërsa 2 të tjerë janë konfirmuar si grabitës me përvojë.

“DailyMail” shkruan se pavarësisht metodave të përdorura, policia ka arritur të gjejë shenja ADN-je në një copëz litari, që është përdorur për të lidhur Kim.

Shumë nga të dyshuarit janë shoqëruar në rajonin e policisë, ndërkohë para pak orësh kanë dalë edhe pamjet e disa prej të arrestuarve.  Hidhuni një sy më poshtë. /Blitz.al/

010917-celebs-kim-kardashian-paris-robbery-suspects-1 010917-celebs-kim-kardashian-paris-robbery-suspects-2 010917-celebs-kim-kardashian-paris-robbery-suspects-3 010917-celebs-kim-kardashian-paris-robbery-suspects-4

 

*Fotot janë publikuar nga autoritetet franceze dhe nga BET.com

Share