Blitz

 Breaking News

Gjithçka që na duhet në këtë moment është filmi i ri i Idris Elba

Gjithçka që na duhet në këtë moment është filmi i ri i Idris Elba
January 13
16:44 2017

Idris Elba gjithmonë na vjen në ndihmë kur kemi nevojë! Në filmin e ri “100 Streets”, ai luan rolin e një ylli regbi, që mundohet të menaxhojë siç duhet jetën e tij dhe sidomos problemet që ka me martesën. Ai është mbreti i karizmës dhe Elba luan në mënyrë perfekte babain, burrin dhe profesionistin, edhe pse jeta e tij nuk është aq e moderuar se sa duket.

I gjithë ky trekëndësh që krijohet në jetën e aktorit pasqyrohet fare mirë në filmin ku protagonist është ai, gruaja e tij (Gemma Arterton) dhe i dashuri i gruas (Tom Cullen). Filmi është sot premierë në kinematë botërore, por që tani pritet të jetë një sukses!

Share