Blitz

 Breaking News

Gjatë momenteve të arrestimit Stresi kapet “mat” me një vajzë në hotel!

Gjatë momenteve të arrestimit Stresi kapet “mat” me një vajzë në hotel!
October 18
08:53 2018

Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Stresi është arrestuar nga Policia e Shtetit në një hotel në Linsë, pasi akuzohet si anëtar i një grupi kriminal.

Së fundmi në media po qarkullon lajmi se në momentet e arrestimit, reperi nuk ndodhej vetëm por ishte me një vajzë 20 vjeçare dhe jo nuk bëhet fjalë për të fejuarën e tij.

Vajza me iniciale  P.Ç po gjykohet në gjendje të lirë për veprën penale “Moskallëzim të krimit”, por identiteti i saj nuk bëhet i ditur.

Tashmë veç akuzave të policisë për  “Mbajtje pa leje dhe prodhim të armëve shpërthyese dhe të municioneve”, “Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike” Stresi do të mbart edhe akuzën nga kritikët e rrjeteve sociale për tradhëti ndaj të fejuarës./Blitz.al/

Share