Blitz

 Breaking News

Gerta Gixhari tregon marrëdhënien me Oltën: “Shkojmë shumë mirë, por debatojmë aq shumë sa…!”

Gerta Gixhari tregon marrëdhënien me Oltën: “Shkojmë shumë mirë, por debatojmë aq shumë sa…!”
February 25
22:45 2018

E ftuar këtë javë ne Thumb ishte gazetarja e njohur Gerta Gixhari.

Ajo ka folur për karrierën e saj në gazetarinë politike dhe atë rozë, por përveç kësaj na ka treguar edhe disa detaje për marrëdhënien e saj me të motrën, Olta Gixhari.

“Mund të them që kemi karaktere të ndryshme, por edhe shumë të përbashkëta. Unë mund t’i flas asaj për punën time, ajo mund të më flasë për punën e saj. Debatojmë shumë, por me të vërtetë nuk mbajmë asnjëherë mëri”, – ka treguar Gerta.

Intervistën e plotë të gazetares e gjeni në linkun e mëposhtëm. /Blitz.al/

Share