Blitz

 Breaking News

Gena na surprizoi me planet e tij: “Pas dy vajzave së shpejti do të bëjë edhe një djalë!”

Gena na surprizoi me planet e tij: “Pas dy vajzave së shpejti do të bëjë edhe një djalë!”
October 20
11:06 2018

Këngëtari i njohur Gena është baba i dy vajzave, por tashmë duket se në planet e afërta të tij është edhe një djalë. Gena ka qenë i ftuar në “Mirage”, ku dhe ka dhënë lajmin se po planifikon të bëhet baba për herë të tretë.

“Do doja t’i kisha edhe 10 kalamaj sepse fëmijët janë pjesa më e bukur jetës. E kemi në plan së shpejti. Është Zoti ai që do na i bëjë të mundur fëmijën që të vijë në jetë. Pres me padurim që të kem një fëmijë. Do më pëlqente të kisha një djalë sepse dy vajza i kam dhe dihet që djali duhet se lë dhe mbiemrin, vajza është derë e botës, ta marrin vajzën të tjerët. Do kisha shumë dëshirë të kisha djalë, pse jo dhe 2. Pavarësisht se djemtë janë dhe problematik, vajzat janë më të mira. Edhe bashkëshortes i pëlqen të kemi një djalë”- është shprehur ai.

E pra, mesa duket shumë shpejt Gena do të na jap lajmin e bukur!/Blitz.al/

 

 

 

Share