Blitz

 Breaking News

Fotot e fundit të Justin Bieber dhe Haily Baldwin tregojnë sa shumë e duan njëri tjetrin

Fotot e fundit të Justin Bieber dhe Haily Baldwin tregojnë sa shumë e duan njëri tjetrin
October 07
18:24 2018

Daily Mail ka publikuar ditën e sotme disa foto të Justin Bieber dhe Haily Baldwin.
Këngëtari i hitit “What do you mean” dhe tashmë gruaja e tij Hiley, janë fotografuar në momente intime në makinën e yllit të popit.
Cifti i sapomartuar janë parë më afër se kurrë në publik, duke qëndruar kokë më kokë per disa caste. Më pas ata kanë kaluar disa minuta duke parë njëri tjetrin në sy.

Kujtojmë që Bieber dhe Hiley u martuan fshehurazi në zyrën e gjëndjes civile të New Yorkut më datë 13 shtator. Në atë peridhë nga TMZ u raportua se Bieber u emocionua aq shumë gjatë ceremonisë sa qau.
Pavarsisht faktit që ta janë të maruar para ligjit, cifti nuk e konsideron ende veten të martuar pa bërë kurorëzmin në kishë. /Blitz.al/

Share