Blitz

 Breaking News

“Fotoshop si….”- Alfio Rrotani thumbon haptazi këngëtaren e njohur shqiptare

“Fotoshop si….”- Alfio Rrotani thumbon haptazi këngëtaren e njohur shqiptare
November 09
17:44 2018

Edhe Alfio Rrotani u bë pjesë e personazheve që qëndrojnë të lidhur me ndjekësit  nëpërmjet “Ask me a question”. Pritej që shumica e pyetjeve të ishin për ushqimet dhe profesionin e tij, gjithashtu edhe për Fatmën. Por midis përgjigjeve të tij, u veçua ajo që ka filluar të shkaktojë debat.

“Ça sekreti keni që dilni kaq bukur në foto?”- e ka pyetur dikush.

“Hahahahah photoshop si Enca”- ka thënë ai, duke qenë kjo një përgjigje që nuk pritej.

Në fakt Enca është akuzuar vazhdimisht për përdorimin e Photoshop-it, dhe përgjigja e Alfios nuk erdhi nga askundi. Por a ishte ky një thumb publik i drejtëpërdrejtë apo një përgjigje jo e menduar shumë gjatë nga ana e tij? /Blitz.al/

Share