Blitz

 Breaking News

(Foto)Sara Kapo zhvishet në borë

(Foto)Sara Kapo zhvishet në borë
January 11
22:34 2017

Mbrëmjen e sotme, ka rënë bora e parë në Tiranë. Shumë njerëz dhe personazhe të njohur e kanë shijuar shumë këtë gjë sepse është vërtetë diçka e rrallë “bora në kryeqytetin shqiptar”.

Vajza e aktores Ema Andrea, Sara Kapo duket se po e shijon borën në një mënyr paksa “të çmendur”.Ajo ka veshur rrobabanjot, ka vendosur syzet dhe është gati për plazh! Plazh në borë vetëm Sara mund të bëjë.

Bashkangjitur me foton ajo shkruan: “Nuk e di mami, njerëzit thonë borë unë qenkam qorre përfundimisht”.

Mund ta cilësojmë vërtet si një veprim shumë të guximshëm, të cilin nuk mund ta bëjë kushdo në këto ditë të acarta./Blitz.al/

sara

 

Share