Blitz

 Breaking News

(Foto) Zakonet më të çuditshme të këtyre personazheve

September 24
15:13 2016

Chrissy Teigen lëpin patatet

Picture 1 of 8

Chrissy Teigen sa herë që ka përballë patate të skuqura i lëpin ato dhe i hedh sërish në pjatë. A jeni kuriozë të dini se si e justifikon ajo këtë veprim. Sipas saj, ajo i shijon në këtë mënyrë dhe duke mos i ngrënë nuk konsumon karbohidrate.

 

Të gjithë në jetën e përditshme kemi zakone apo huqe të çuditshme. Jashtë këtij përgjithësimi nuk mbeten as personazhet e njohur të Hollywoodit apo personalitete politike si Hillary Clinton e Donald Trump. Shfletoni galerinë dhe zbuloni zakonet më të padëgjuara dhe të çuditshme të këtyre personazheve./Blitz.al/

Share