Blitz

 Breaking News

(Foto/Video) Festë për ditëlindjen e Saimir Tahirit, ish ministri ulet në gjunjë dhe i këndon të birit!

(Foto/Video) Festë për ditëlindjen e Saimir Tahirit, ish ministri ulet në gjunjë dhe i këndon të birit!
October 31
12:18 2018

Pak ditë më parë  ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka marrë pafajësinë nga gjyykata italiane ndërkohë që hetimet vazhdojnë në Shqipëri. Por veç kësaj, dje ka qenë një ditë e veçantë për Saimirin pasi ai festonte 39 vjetorin e lindjes.

Ai ka organizuar një festë, ku ka mbledhur miqtë dhe familjarët në një nga lokalet e kryeqytetit. Pjesë e kësaj feste kanë qenë këngëtarët Sidrit Bejleri, Eneida Tarifa dhe Eranda Libohova, por atyre u është bashkuar duke kënduar edhe vetë ish ministri.

Momenti i veçantë ka qenë kur Saimiri është ulur në gjunjë dhe i ka kënduar djalit të tij Drinit

Newsbomb ka siguruar foto dhe video nga festa private e Saimir Tahirit.

 

/Blitz.al/

 

Share