Blitz

 Breaking News

(Foto/ Video Ekskluzive) Zbulohet skenografia e plotë e “Kënga Magjike 2018”

(Foto/ Video Ekskluzive) Zbulohet skenografia e plotë e “Kënga Magjike 2018”
November 30
17:05 2018

Edhe pse faza e parë e konkurrimit ende nuk ka përfunduar, i gjithë produksioni i “Kënga Magjike” është duke u bërë gati për netët gjysmëfinale dhe finalen e madhe.

Për tre netë me rradhë në skenën e Pallatit të Kongreseve do të ngjiten artistët shqiptarë për të kënduar live përpara publikut projektet e tyre muzikore.

Blitz.al ju zbulon ekskluzivisht foto të skenografisë së “Kënga Magjike”. Aktualisht stafi është në proces përgatitor dhe po zhvillohen provat e para. Sic dhe mund të shihni në fotot bashkangjitur skena do të jetë madhështore. /Blitz.al/


Share