Blitz

 Breaking News

(Foto) Tashmë është zyrtare, fejohen Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha!

(Foto) Tashmë është zyrtare, fejohen Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha!
October 14
15:03 2018

Tashmë është zyrtare! Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë fejuar ditën e sotme. Eventi është organizuar nga “Class” nga Alketa Vejsiu, e cila ka ndarë dhe disa foto nga fejesa.

Propozimin mësohet se Armina e ka marrë në liqenin e Como-s. Ka qenë një vendim i përbashkët i çiftit që të ishte një ceremoni private me vetëm 50 të ftuar: familjarët dhe 3 miqtë e tyre të ngushtë.

Gjithashtu, vetë Armina ka publikuar në Instastory foto të fustanit që është shumë i thjeshtë, me detaje lulesh. Por vlera e tij shkon në 4000 euro, pasi është i markës “Dolce&Gabbanna”.Për më shumë, shihni fotot në vijim. /Blitz.al/

Share