Blitz

 Breaking News

(Foto) Sporti ekstrem i Flaka Krelanit, ja sa ka rrezikuar rrokerja

(Foto) Sporti ekstrem i Flaka Krelanit, ja sa ka rrezikuar rrokerja
January 13
19:21 2017

Flaka Krelani është e njohur për zërin e saj potent dhe stilin e veçantë në pamjen e jashtme. Por “Miss Zjam” duket se ka rrezikuar shumë këtë herë…

Në këto ditë të acarta kur temperaturat kanë qenë tejet të ulëta, Flaka Krelani ka guxuar të ecë në dëborë me taka shumë të larta dhe nuk duket aspak e frikësuar. Madje në një nga dixhiturat e fotove ajo shkruan: “Askush s’e ndal Flakën edhe në borë”.

Flaka Krelani është e njohur për natyrën e saj rebele edhe karshi kolegëve apo fenomeneve të ndryshme në showbiz, por këtë herë duket se ka tepruar pak me takat që mund t’i shkaktojnë vërtet probleme./Blitz.al

 

In case Fire, Exit building before tweeting about it!!!… Lmao

A photo posted by Ms Zjam (@flakakrelani) on

S’ka kush e nal ?ën edhe n’bor …! ?

A photo posted by Ms Zjam (@flakakrelani) on

Share