Blitz

 Breaking News

(Foto) Sepse darkat në shtëpinë e Rita Orës janë tradicionale shqiptare…

(Foto) Sepse darkat në shtëpinë e Rita Orës janë tradicionale shqiptare…
October 07
11:40 2016

Është e ditur tanimë që Rita Ora jo vetëm që nuk e mohon origjinën e saj, por edhe e tregon me krenari në rrjete sociale të gjithë traditën dhe kulturën shqiptare. Vetëm disa orë më parë, ajo ka shpërndarë në Snapchat një video ku tregon se çfarë kanë gatuar për një darkë familjare.

Në video vihen re të gjitha pjatat që ka gatuar mamaja e Ritës. Aty ka byrek, kos, sallatë greke (tradicionalisht në mesin e tavolinave shqiptare) dhe Rita shfaqet mjaft e kënaqur për darkën familjare që e priste…/Blitz.al/

rita-2

14572664_10210415151285687_586131962_o

rita-1

 

Share