Blitz

 Breaking News

(Foto) Pas ndarjes, një kalorës i ri shfaqet në horizont për Belen Rodriguez

(Foto) Pas ndarjes, një kalorës i ri shfaqet në horizont për Belen Rodriguez
September 26
18:31 2018

Kapitulli i dashurisë për showgirl-in argjentinas është më kompleks se sa mund të imagjinohet. E si për të ngatërruar fansat e saj tashmë dalin imazhe të reja  e shoqëruar nga Mirco Levati ,ekspert në komunikimin dhe marketingun e sporteve, në një mbrëmje intime së bashku me disa miq.

Ish- i dashuri i saj Fabrizio Corona do të jetë gjithmonë miku i saj , me Stefano De Martino babai i Santiagos ka tashmë një marrëveshje, po me Andrea Iannone? Pasi u tha se janë ndarë Belen u pa teksa bënte tifo për motoçiklistin e GP ne Aragona. A janë ndarë ata? U bashkuan dhe janë miq? Ashkush nuk di ta thotë…

Një gjë është e sigurt se revista “Diva e Donna” fotografoi Mirco Levatin pranë Belen duke festuar ditëlindjen e saj dhe më pas ata u zhvendosën nga lokali me makinë e më pas Levati u ngjit në shtëpin e yllit argjentinas.

/Blitz.al/

 

 

Share