Blitz

 Breaking News

(Foto) Një autobus vetëm për Marina Vjollcën

(Foto) Një autobus vetëm për Marina Vjollcën
January 09
17:20 2017

Pak më parë, moderatorja e  njohur Marina Vjollca ka postuar një foto “boomerang” në Insta Story, e cila ka diçka të veçantë dhe të çuditshme njëkohësisht.

Në këtë foto, biondja seksi e “Procesit sportiv” duket se është duke përdorur transportin publik. Ajo shihet e vetme në fund të një autobusi dhe nuk ka ngurruar që të ndajë këto momente e ndjekësit e saj.

Faktikisht diçka është e vështirë për t’u kuptuar:

Marina dëshiron nëpërmjet fotove të tregojë modestinë  e saj, “Ma i madhi nven” e ka lënë të dashurën e tij pa makinë, apo ai ka marrë një autobus vetëm për të?

Këtë gjë mund ta shpjegojë vetëm Marina…/Blitz.al/

marina

marinaa

Share