Blitz

 Breaking News

(Foto) Motrat Istrefi në garë, cila ka trupin më të bukur…

(Foto) Motrat Istrefi në garë, cila ka trupin më të bukur…
September 06
16:49 2017

Ato janë dy emrat më me influencë në showbiz-in shqiptar. Po flasim për Nora dhe Era Istrefin, të cilat pas angazhimeve të shumta në muzikë duket se kanë gjetur kohë të pushojnë me njëra-tjetrën.

Ato janë duke kaluar disa ditë relaksi në Turqi larg muzikës dhe thashethemeve. Kjo verë ka qenë impenjative për Norën, e cila ka publikuar dy projekte të reja muzikore dhe jo më pak për Erën, e cila do të lançojë më 25 shtator projektin e saj të ri muzikor, që është realizuar nga French Montana.

Por ajo që vëmë re është një mini-konkurrencë që ka lindur mes motrave të famshme. Në InstaStory, e vogla e familjes Istrefi ka postuar dy foto ku shfaqen të dyja me bikini dhe në superformë.

Cila prej tyre mendoni se ka trupin më të bukur?/Blitz.al

Share