Blitz

 Breaking News

(Foto) Ledina Çelo heq dorë nga transparenca, bëhet patriote

(Foto) Ledina Çelo heq dorë nga transparenca, bëhet patriote
January 12
17:23 2017

Këngëtarja shqiptare, Ledina Çelo, e cila vetëm disa javë më parë ishte në Shqipëri sepse u aktivizua me prezantimin e Festivalit të Këngës në RTSH, që nuk u përcoll pa bujë mediatike lidhur me fustanin e saj transparent, ka vendosur të kryejë një shërbim fotografik sa seksi, aq edhe patriotik.

E veshur me një bluzë e cila shkruan “Albania” dhe emrin e saj prapa, Ledina ka pozuar përballë aparatit, duke mbështetur kështu kampionatin e 9-të të parashutizmit, i cili do të mbahet në maj të këtij viti.

16106888_10211152381263349_1092757074_o

16111191_10211152381103345_2057411072_n

16111635_10211152381223348_40016728_n

ledinacelo

Duhet thënë se format trupore të Ledinës janë për t’u pasur zili dhe për këtë ajo meriton lëvdata, duke pasur parasysh që është edhe nënë e dy fëmijëve të vegjël. /Blitz.al/

Share