Blitz

 Breaking News

(Foto) Joeli mbush 5 vjeç, Ami dhe Ermali i dhurojnë “galaktikën”!

(Foto) Joeli mbush 5 vjeç, Ami dhe Ermali i dhurojnë “galaktikën”!
October 01
12:18 2018

Ditën e djeshme, Joeli, djali i Amit dhe i Ermalit ka festuar 5-vjetorin e tij të lindjes. Ata kanë përgatitur një festë surprizë për vogëlushin e tyre me një temë mjaft të veçantë, “Galaktikën”.

Ata e kanë mbajtur këtë festë mjaft diskrete, por janë kujdesur që festës mos t’i mungojë asgjë.

Kanë qenë pikërisht Ami dhe Ermali ata që kanë postuar foto të ndryshme gjatë festës “galaktike”, ku Joeli duket mjaft i lumtur.

Në rrjetet sociale nuk kanë munguar urimet e shumta nga ndjekësit e tyre, gjithësesi përveç fotove familjare dhe të ambientit ata nuk kanë zbuluar asgjë më tepër.

Gjithashtu, ne bashkohemi me urimet e shumta, duke i uruar Joelit të vogël gëzuar ditëlindjen!/Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

#happenignow #joel’sbirthday #5th’birthday

A post shared by Tirane (@amievent_official) on

 

Share