Blitz

 Breaking News

(Foto) I vogël, por këngëtari i njohur shqiptar sapo na tregoi diçka që nuk na e priste mendja fare

(Foto) I vogël, por këngëtari i njohur shqiptar sapo na tregoi diçka që nuk na e priste mendja fare
July 29
13:38 2017

Ai është një prej këngëtarëve më të rinj në skenën e në tregun shqiptar dhe në një moshë kaq të re ka arritur të mbledhë pas vetes një sërë të rinjsh e të rejash.

Po flasim për një prej pjesëtarëve të label-it “On Records”, Endrin, i cili njihet për këngët “Thirrem”, “Nora” apo “Si dje”.

Ne me të vërtetë i themi atij “i vogël” për sa i përket moshës, por duket se këtë gjë duhet ta rimendojmë. Ai ka shpërndarë në SnapChat një foto me sfond të zi dhe shkruan: “I Love Bad Girls/ Unë i dua vajzat e këqija!”.

Një djalë i vogël të ketë të tillë afeksion ndaj vajzave të këqija na duket paksa e çuditshme, por gjithsesi shpresojmë që ta ketë nga ana muzikore. Ose thjesht, Endri është rritur! /Blitz.al/

 

 

Share