Blitz

 Breaking News

FOTO/ Halloween-i i Ledina Çelos, para dhe pas një viti

FOTO/ Halloween-i i Ledina Çelos, para dhe pas një viti
October 17
16:34 2016

Festa e Halloween duket se është e preferuara e këngëtares shqiptare, Ledina Çelo. Së bashku me dy fëmijët e saj, Erlisin dhe Perianën, biondja seksi e skenës e pret me padurim këtë festë pagane. Por ajo që na ka rënë në sy ne të Blitz.al është se fotot e këngëtares bëhen në të njëjtin vend të shtëpisë së saj. Edhe fotografitë e këtij Halloween-i janë bërë pikërisht në të njëjtat shkallë dhe me objektet që karakterizojnë festën e “frikshme” të Halloween (kunguj, fshesa etj). Nuk na besoni? Për më shumë shikoni fotot e këngëtares para dhe pas një viti. /Blitz.al

PARA NJË VITI *21 tetor 2015*

FOTOT E KËTIJ VITI * para një ore*

Tags
Share