Blitz

 Breaking News

(Foto ekskluzive) U përfolën se janë në një lidhje, Kledi Bahiti dhe Krusita kapen “mat”

(Foto ekskluzive) U përfolën se janë në një lidhje, Kledi Bahiti dhe Krusita kapen “mat”
December 04
13:10 2018

Një ditë më parë në Blitz.al u fol se kompozitori i njohur Kledi Bahiti dhe artistja pjesmarrëse në “Kënga Magjike” Krusita mund të kenë nisur një lidhje dashurie. Kjo pasi  Kledi është parë vazhdimisht në shoqërinë e Krusitës e nga ana tjetër ai ,vetë ka pranuar në një intervistë për “Thumb”, e cila do të transmetohet shumë shpejtë, që në studion muzikore gjatë prodhimit të një kënge mund të ketë dhe lindje ndjenjash pasi kënga e saj mban firmën e Kledi Bahitit. Për më shumë në lidhje me këtë lexo këtu:

http://blitz.al/showblitz/rreth-e-rrotull/kledi-bahiti-ne-nje-lidhje-me-artisten-e-kenga-magjike/?preview_id=251599&preview_nonce=6715e01701&_thumbnail_id=251603&preview=true

Mesa duket fjalët janë të vërteta sepse pak çaste më parë në redaksine e Blitz.al ka mbërritur një foto ekskluzive ku duket Kledi dhe Krusita të cilët  janë gjatë gjithë kohës në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ata janë të ulur së bashku dhe të distancuar nga pjesa tjetër siç mund ta shihni edhe në foto:

Tashmë besojmë se dyshja nuk do të fshihet më dhe shpresojmë që ata të konfimrojnë fjalët që po qarkullojnë këto ditë.

/Blitz.al/

Share