Blitz

 Breaking News

(Foto) E lumtur, Almeda Abazi sapo na zbuloi të gjithëve gjininë e fëmijës

(Foto) E lumtur, Almeda Abazi sapo na zbuloi të gjithëve gjininë e fëmijës
October 28
18:04 2018

Vetëm pak ditë më parë, mediat turke zbuluan se Almeda Abazi dhe aktori Tolgahan Sayisman janë në pritje të një fëmije.

Një orë më parë, nëpërmjet disa postimeve në InstaStory ajo ka zbuluar gjininë e fëmijës.

“Është një djalë” ka shkruar ajo dhe duket shumë e lumtur për këtë lajm. Mesa duket ka qenë një festë e posaçme e organizuar nga çifti për miqtë dhe të afërmit, pasi kanë marrë lajmin nga vizita e gjinekologes. Vendi është i mbushur plot me tullumbacë blu dhe duke nisur nga kjo, ne mezi presim të shohim festimet e radhës. /Blitz.al/

Share