Blitz

 Breaking News

(Foto) Djali i Adelina Ismailit, një nga vogëlushët më “cool” që keni parë!

(Foto) Djali i Adelina Ismailit, një nga vogëlushët më “cool” që keni parë!
September 07
10:43 2017

Pak muaj më parë, Adelina Ismaili i dha fund pritjes së ëmbël duke sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Uliks quhet vogëlushi, fryt i dashurisë së Adelinës dhe Valit, partnerit të saj. Që prej lindjes së djalit këngëtarja shqiptare i është përkushtuar tërësisht atij, duke u tërhequr nga muzika dhe rrjetet sociale.

Ai që ndan më shumë momente familjare në rrjete sociale të bashkëshortes dhe vogëlushit të tyre është Vali. Mbrëmjen e djeshme, ai ka postuar një foto në Facebook të Adelinës dhe Uliksit duke na treguar kështu sa është rritur i vogli.

Uliks është një nga vogëlushët më “cool” të momentit dhe kjo kuptohet që në momentin që sheh foton e publikuar. Vogëlushit duket se i pëlqen të mbajë syzet e diellit e për të qenë “matchy-matchy” me mamin e tij dhe kjo nuk është hera e parë që e shohim me këtë aksesor. Fundja, të jesh djali i Adelina Ismailit nuk mundesh kurrsesi të mos jesh “cool”. Vali dhe Adelina duhet të përgatiten se po vazhdoi kështu, me siguri që Uliksi shumë shpejt do të rrethohet nga fanset. /Blitz.al/

Share