Blitz

 Breaking News

(Foto) Ata nuk fshihen më! Gjiko zbulon barkun e rrumbullakosur të Elitës

(Foto) Ata nuk fshihen më! Gjiko zbulon barkun e rrumbullakosur të Elitës
October 01
10:28 2018

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi vetëm pak ditë më parë me 21 shtator i dhanë fund beqarisë së tyre me një ceremoni madheshtore e cila bëri bujë të madhe në media. Shumë personazhe VIP ishin të ftuar që nëpërmjet videove dhe fotove na përfshin edhe ne në atmosferën e dasmës.
Ata kanë nisur tashmë edhe muajin e mjaltit në një vend bregdetar e kjo duket nga videot e postuara nga çifti.

E kanë qenë pikërisht këto video të cilat kanë konfirmuar lajmin për të cilin po flitet prej kohësh se Elita Rudi është në pritje të ëmbël. Gjiko po i dhuron bashkëshortes së tij një dhuratë e teksa i afrohet në një moment vihet re barku i rrumbullakosur. Tashmë ata nuk fshihen më dhe ne i urojmë që çdo gjë t’i shkojë mbarë.

Për më tepër shihni videon dhe foton:

Share