Blitz

 Breaking News

(Foto) Ardit Gjebrea ndan një çast të veçantë nostalgjie me të bijën

(Foto) Ardit Gjebrea ndan një çast të veçantë nostalgjie me të bijën
July 26
15:08 2016

Sezoni veror e ka gjetur moderatorin Gjebrea si gjithmonë në udhëtime me familjen e tij. Vetëm pak minuta më parë ka qenë vetë ai i cili ka postuar një fotografi në Instagram me të bijën, Annën, në një rrugë të Delvinës.

Moderatori u ka rrëfyer ndjekësve të tij se ky ishte një çast shumë i veçantë për Annën pasi pikërisht në këtë vend ka jetuar gjyshja e saj dhe ai vetë ka kaluar një pjesë të mirë të fëmijërisë.

“Delvinë! Anna zbulon se ku ka lindur e banuar gjyshja e saj dhe ku kam kaluar unë fëmijërinë #nostalgji”, – ka shkruar ai, ndërkohë që në fotografi baba e bijë duken mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Ne i urojmë Arditit pushime të mbara dhe ditë të lumtura e çlodhëse pranë familjes ndërkohë që presim sezonin e ri të “E diela shqiptare” në shtator! /blitz.al/

Ardit Gjebrea - Instagram

Picture 1 of 1

 

Share