Blitz

 Breaking News

(Foto) Aksidentohet në Gjermani Butrint Imeri. Ja gjendja e tij shëndetësore…

(Foto) Aksidentohet në Gjermani Butrint Imeri. Ja gjendja e tij shëndetësore…
September 04
11:17 2017

Këngëtari kosovar i hitit “Bella” ditën e djeshme ka pësuar një aksident automobilistik.

Mediat kosovare shkruajnë se Butrint Imeri është përfshirë në një aksident në qytetin e Lorrach në Gjermani.

Sipas fotove të postuara nga “Indeksonline”, automjeti i tij “Porche” është dëmtuar në pjesën e pasme. Nuk dihet nëse ai ka qenë për pushime apo për koncert në Gjermani.

Gjendja e këngëtarit mësohet të jetë e mirë dhe pa lëndime, kurse rasti në fjalë po vazhdon të hetohet./Blitz.al/

Share