Blitz

 Breaking News

(Foto) Afërdita Dreshajt i lezetoi kaq shumë sa po vishet nuse për herë të dytë

(Foto) Afërdita Dreshajt i lezetoi kaq shumë sa po vishet nuse për herë të dytë
September 28
14:30 2018

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl i kanë dhënë fund beqarisë në një ceremoni të madhe në Miami më datë 30 qershor.

Ceremonia u zhvillua në bregdet dhe Afërdita kishte zgjedhur një fustan shumë të bukur me qëndisje në pjesën e përparme dhe me dekolte të hapur. Por duket se veshja e nuses i ka lezetuar Afërditës. Pak ditë më parë ajo ka zhvilluar një set fotohgrafik me fotografin Artan Korenica, këtë herë duke u veshur me fustanet tradicionale të nuseve me jelekë, me dantella e dallam.

Afërdita duket më e bukur se kurrë, madje akoma dhe me më shumë hijeshi se me fustanin modern që zgjodhi për dasmën e saj. Shihni fotot në vazhdim. /Blitz.al/

 

Share