Blitz

 Breaking News

Flori dhe Bleona prej kohësh bashkë, ja detaji që i tradhtoi

Flori dhe Bleona prej kohësh bashkë, ja detaji që i tradhtoi
July 21
14:26 2017

Vetëm pak më parë, producenti Flori Mumajesi ka postuar në Instagram një video mjaft “funny”. Bëhet fjalë pikërisht për videon e një qeni dhe një maceje teksa janë duke fjetur në të njëjtin vend. Ndërkohë që qeni gërhet, macja shqetësohet nga kjo gjë.

Se me ke me ngjan ? si thua ti lali ????? @elton.shehu

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Deri këtu është një postim mjaft për të qeshur, por ato që na konfuzuan janë pikërisht komentet e Bleona Qerretit dhe të Florit me njëri-tjetrin.

Bleona ka shkruar: “Ti dhe unë”, ndërkohë që Flori ia kthen: “Na i çove dëm kaq vite fshehtësi”. E sigurisht që këngëtarja nuk vonon për t’i kërkuar dasmën producentit në një tjetër koment.

Gjithashtu ata përdorin hashtag-un “ala”, që vetëm ata të dy mund të na e shpjegojnë se çfarë do të thotë. Pra, mesa duket, mes Florit dhe Bleonës paska diçka që nuk e kemi ditur ose kjo thjesht është një shaka e tyre./Blitz.al/

Share