Blitz

 Breaking News

Flet për herë të parë pas debatit me Xhensilën: “ Mjalti nuk prishet le të vazhdoj të flasë, gjithësesi në privatësi mund të sqarohemi!

Flet për herë të parë pas debatit me Xhensilën: “ Mjalti nuk prishet le të vazhdoj të flasë, gjithësesi në privatësi mund të sqarohemi!
December 16
21:35 2017

Damiano dhe Xhensila kanë patur disa debate nëpërmjet rrjeteve sociale, pas publikimit të këngës së tij. Madje Xhensila ka folur në lidhje me këtë gjë në emisione të ndryshme.

Gjatë kësaj kohe Damiano ka qëndruar në qetësi duke mos dashur ti japë rëndësi këtij muhabeti por mikrofonit të Thumb nuk i shpëtoi dot.

Ai është pyetur nga gazetarja e emisionit “Thumb” nëse i kanë zgjidhur këto debate e nëse Xhensila do ta ftonte për një drekë për tu sqaruar çfarë do të bënte ai.

“Mua më vjen mirë që Xhensila flet, mjalti nuk prishet le të vazhdoj të flasë. Në qoftë se do më ftonte për drek, po patjetër por  jo në dalje publike, në privatësi po pse jo. Unë jam shumë i hapuir për këto gjëra.”- ka thënë Damiano./Blitz.al/

 

Share