Blitz

 Breaking News

Fjolla Morina në një lidhje me ish të dashurin e Morena Tarakut? Flet për herë të parë këngëtarja…

Fjolla Morina në një lidhje me ish të dashurin e Morena Tarakut? Flet për herë të parë këngëtarja…
October 06
10:02 2018

Pak kohë më parë, Sasha Sobhan, ish i dashuri i Morena Tarakut, pas ndarjes prej saj vizitoi Shqipërinë dhe Kosovën, për arsye që ne nuk i dinim. Por ajo ç’ka na bëri kuriozë ishtë fakti që Sasha ka qenë nën shoqërinë e këngëtares shqiptare Fjolla Morina.

Tashmë ai është kthyer sërish në Prishtinë dhe ka publikuar në Instastory një tjetër video me këngëtaren, gjë e cila shtoi edhe më shumë dyshimet. Si lindi kjo shoqëri mes të dyve? A ishte edhe gjatë kohës që Sasha ka qenë i lidhur me Morenën?

Image result for morena taraku me te dashurin dhe fjolla morina

Këtyre dyshimeve Fjolla vendosi t’u japë fund vetë, duke dhënë një prononcim për “Lajmi.net”.

Ajo ka treguar se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se shoqëri dhe se janë takuar rashtësisht në një club nate.

Epo, tashmë është pak më e qartë gjithë kjo histori… apo jo? /Blitz.al/

Share