Blitz

 Breaking News

Fjolla Morina bëhet nostalgjike: Kjo është familja ime!

Fjolla Morina bëhet nostalgjike: Kjo është familja ime!
January 09
18:19 2017

Në këto ditë të ftohta janari duket se këngëtarja Fjolla Morina është bërë nostalgjike dhe ka ngrohur zemrën e saj me disa foto të familjarëve.

Fillimisht Fjolla ka postuar në Snapchat një foto të babait të saj, i cili është ndarë nga jeta vite më parë. Duket se këngëtares i mungon shumë prania e tij.

E menjëherë pas këtij postimi ajo vijon me një tjetër foto të nënës të saj ose, siç mund të themi ndryshe, të heroinës së saj. Fjolla dhe nëna e saj kanë një lidhje shumë të veçantë me njëra-tjetrën, madje ajo e ka ndihmuar edhe për rritjen e dy vogëlusheve të saj.

Ashtu siç edhe vetë Fjolla thotë: “Nëna është zemra e saj”.

Këto dy foto nuk kanë nevojë për shumë fjalë… /Blitz.al/

fjoo fjo

Share