Blitz

 Breaking News

Fejohet trashigimtarja e njohur dhe shpreh emocionet: “Momenti më romantik i jetës time”

Fejohet trashigimtarja e njohur dhe shpreh emocionet: “Momenti më romantik i jetës time”
January 03
14:41 2018

Paris Hilton  është e  njohur si një ndër yjet e televizionit si këngëtare aktore dhe një grua që merret me biznes. Ajo është fejuar me të dashurin e saj Chris Zylka të cilët kanë dy vitë së bashku.

Çifti kanë qënë duke kalur pushimet e tyre në Aspet të Kolorados kur aktori i njohur i ka propozuar Hiltonit.

Ka qënë ajo vetë që e ka shpërndarë në rrjetet sociale këtë moment që duket se ka qënë më romantiku për të.

“Unë kurrë nuk jam ndjerë aq e lumtur, e sigurt dhe e dashur. Ai  më tregoi se përrallat vërtet ekzistojnë!”- është shprehur 36-vjeçarja në Instagramin e saj. /Blitz.al/

 

 

Share