Blitz

 Breaking News

Eva Longoria dhe bashkëshorti i saj ndajnë çaste pasiononte në publik, por ja ç’ka ndodhur më pas!

July 22
09:30 2016

...

Picture 1 of 4

Vetëm pak muaj më parë Eva Longoria dhe Jose Baston u martuan në një ceremoni private në Meksikë. Duket se çifti ende po shijojnë muajin e mjaltit pasi në plazhin e “Formentera”-s, ata janë parë mjaft të dashuruar dhe të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Përgjatë gjithë kohës çifti ka ndarë puthje dhe përqafime pasiononte pa vënë re aspak njerëzit që kishin rreth e rrotull tyre. Vetëm në momentin që ata kanë dalë nga deti, ku kanë qëndruar për një kohë të gjatë, kanë parë se në fakt ndodheshin në një plazh nudo…

Reagimet në mimikën e tyre janë vërtet të këndshme ndaj ndiqni galerinë për t’i parë! Epo, dashuria të verbon edhe sytë…

Share