Blitz

 Breaking News

Është Ronela Hajati apo Kim Kardashian? Këngëtarja tërheq vëmendjen me foton joshëse

Është Ronela Hajati apo Kim Kardashian? Këngëtarja tërheq vëmendjen me foton joshëse
October 08
21:34 2018

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati përveç këngëve mjaft të dashura për publikun, ka tërhequr vëmendjen edhe për format e saj. Vetëm pak më parë ajo ka publikuar një foto në Instagram, e cila na ka rrëmbyer të gjithëve vëmendjen.

Ronela është e kthyer me shpinë dhe shfaqet topless madje ka vendosur të mos shkruaj asgjë në këtë foto sepse normalisht ajo flet vetë. Gjithmonë teksa ka postuar foto të tilla joshëse nuk kanë munguar as komentet e shumta nga ndjekësit e saj. Mund të themi se kjo është një foto “alla Kim Kardashian” dhe Ronela duket kaq bukur.

Duket se ka bërë një set fotografik, dhe ne mezi po presim të shohim fotot e tjera…/Blitz.al/

Share